www.cvonline.hu
Hálózat Üzemeltető (3rd line network analyst) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 674356
lejárt
FELADAT

Feladatok

- A napi operációban teljes körű 3rd level feladatokat lát el, mély ügyfélspecifikus tudással.

- Végrehajt összetett változásokat a hálózatban.

- A meglévő hálózatokat meghatározott feladatkörben optimalizálja.

- Dokumentálja és diagnosztizálja a komoly hibákat.

- Elemzi és meghatározza a meglévő megoldások technikai követelményeit, definiálja az interfészeket.

- Önállóan meghatározza munkamódszereit és prioritásait.

- Szakmai útmutatást ad a kollégáknak, a junior szinten készült implementációs terveket jóváhagyja.

- Az incidensek technikai megoldásában teljes körű felelősséggel rendelkezik. Automatizált átalakítási projekteket irányít.

- Optimalizálási és hatékonyságnövelési intézkedéseket fejleszt ki és terjeszt elő a munkafolyamatokra és munkaminőségre vonatkozóan.

- Technikai dokumentációt és üzemeltetési leírásokat készít.

- Magas szinten specializálódott valamely szűkebb szakmai területre.

- Elemzi és meghatározza az összetett hálózatok technikai követelményeit

Elvárások

- felsőfokú vagy technikusi informatikai végzettség és releváns szakmai tapasztalat

- senior hálózatüzemeltetési tapasztalat vagy junior hálózatarchitekt tapasztalat

- kiváló problémamegoldó készség

- jó kommunikációs készség

- felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

- csapatjátékos szemlélet

- önálló munkavégzésre való alkalmasság

- asszertív kommunikáció

- ügyfélorientáltság

- Magabiztos, mély, széleskörű hálózati ismeretek az alábbi témakörökben (CCNP, CCNA Wireless, CCNP Security, CCNP Service Provider) és technológiákban:

- Multilayer switching,

- CEF

- STP, RSTP

- EIGRP, OSPF, BGP, redisztribúció, PBR

- NAT - HSRP, GLBP, VRRP

- AAA, SNMP, DHCP, Netflow, NBAR, IP SLA

- DHCP, SHCP snooping, ARP inspection

- QoS, Multicast - Zone-based tűzfalak, CBAC, IPS, Ipsec VPN, DMVPN, NAM

- WLAN, WLC, AP, Motorola/Symbol

- CatOS and Catalyst architektúra, Nexus, Juniper, Wireshark

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése  Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78884

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen