www.cvonline.hu
Hálózat Üzemeltető (2nd line) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 831347
lejárt
FELADAT

Feladatok

Egy második szintű szakembert   keresünk a hálózati csapatunkba, aki magas minőségű támogatást nyújt a több   mint 10000 hálózati készülékkel dolgozó globális partnereinknek. A csapatunk   LAN/WAN incidensek megoldásáért és hálózatváltozások végrehajtásáért felelős   (melyek néha több ezer dolgozót érintenek).

A csapatunk folyamatos szakmai   fejlődést kínál Routing-Switching, Wireless és Security területén – nem csak   Cisco, hanem Juniper technológiákban is. Abban is támogatjuk kollégáinkat,   hogy szakmai képesítéseket szerezzenek.

Elvárások

  • Cisco CCNP vagy egyenértékű tudás
  • LAN és WAN átfogó ismerete beleértve   az alábbi technológiákat: BGP, OSPF, EIGRP, RIP v2, STP protokollok,   VLAN/VTP, EtherChannel, Multicast, DHCP, FHRP protokollok,
  • QoS ismerete: sorbarendezési   technikák, torlódási menedzsment és elkerülő megoldások
  • Cisco készülékek menedzselése és   üzemeltetése, beleértve Cisco APk, változó switch és router platformokon
  • Wireless technológiák ismerete, úgy   mint autonóm és lightweight megoldások Cisco WLCkkel
  • Komplex router és switch problémák   elhárításának ismerete
  • MS Office ismerete

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Hajlandóság műszakos munkavégzésre   és készenlét vállalására
  • Pro-aktivitás
  • Minőség- és folyamatközpontúság
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat),   cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Amit   kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81226

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen