www.cvonline.hu

Hálózat tervezési koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.02.04.
Hirdetés azonosító: 1002831

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk, a magyar telekommunikációs piac egyik meghatározó szolgáltatója Hálózat tervezési koordinátor pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

-Optikai és vezeték nélküli hálózatfejlesztési tervek kidolgozása
-Megtervezett fejlesztések kivitelezésének irányítása
-A tervezéshez szükséges adatbázis megtervezése
-Közreműködés az adat feltöltésben és üzleti elemzésben szoros együttműködésben az üzleti területtel

Elvárások:

-műszaki területen szerzett végzettség (felsőfokú végzettség előny)
-2-3 év gyakorlat optikai és/vagy rádiós adathálózatok tervezésében
-hálózatfejlesztési tervek, stratégiai tervek kidolgozásában szerzett gyakorlat
-műszaki adatbázisok (rádiós lefedettség, optika, infrastruktúra stb.) építésében szerzett gyakorlat
-üzleti gondolkodás, rendszerszemlélet
-magabiztos angol nyelvtudás
-mobilhálózatok ismerete

Amit kínálunk:

-Versenyképes fizetés
-Dinamikus csapat
-Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
-Folyamatos fejlődési lehetőség
-Hosszú távú munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a