www.cvonline.hu
Hálózat mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.29.
Hirdetés azonosító: 1000698
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Növekedő hálózati infrastruktúra tervezése, megvalósítása, fenntartása és támogatása
  • Üzleti szolgáltatások implementálása, üzemeltetése és hibaelhárítása, valamint a társosztályokkal történő együttműködés
  • Szakterületére vonatkozó dokumentációk, mérési jegyzőkönyvek, vizsgálati anyagok, műszaki elemzések, jelentések, javaslatok készítése
  • Változáskezelési, megelőző karbantartási, tervezett üzemeltetési és fejlesztési tevékenységek műszaki előkészítésének megszervezése és elvégzése
  • Külső rendszertámogatóval együttműködés a távoli és a helyszíni hibaelhárítás érdekében
  • Szoftver javítások és frissítések installálásának elvégzése a berendezéseken
  • Új IP és Ethernet hálózati rendszerelemek, megoldások, berendezések, szoftver javítások és frissítések tervezése, előzetes tesztelése, installálása, üzemeltetésre történő átvétele
  • Rendszergazdai, rendszeradminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 3 év tapasztalat:
  • Cisco eszközök üzemeltetésének alapos ismerete
  • Tapasztalat szolgáltatói hálózatüzemeltetésben
  • Tapasztalat hálózattervezésben
  • Linux/Unix ismeret
  • ITIL alapok

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Utazás/lakhatási támogatás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.