www.cvonline.hu

Hal feldolgozó munkatárs

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Magyarország
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Határozott időre, 2017.12.01-12.24-ig keresünk hal feldolgozó munkatársat!

Munkavégzés helye: 1152 Budapest, Városkapu utca 9.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

§  halak tisztítása, filézése, aprítása

Légy közösségünk tagja, ha:

§  Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat

§  Terhelhető személyiség vagy, hiszen álló munkáról van szó

§  Nem riadsz vissza a hal bontásával, pucolásával járó kellemetlen illatoktól

Munkaidő:

§  hétfőtől vasárnapig, váltott műszakban (5:30-14:00 13:30-22:00)

§  közben pihenőnapot biztosítunk

Egyéb információ:

§  Ingyenes dolgozói buszjáratot biztosítunk Újpestről!

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.