www.cvonline.hu

Hal eladó

  • A hirdetés 890 napja lejárt

• Könnyű fizikai munka
• Iskola mellett végezhető
• december 15-től december 24-ig minden nap délelőtt és délután is lehet menni
• Ráéréstől függően 1 vagy akár több napra is
• 4-6-8-10-12 órában vállalható műszakokkal

• Feladat: ki kell fogni az élő halat, elkábítani, becsomagolni és felcímkézni.

Munka időpont: Karácsony előtti két hétben minden nap

Munkavégzés helye: Budapest, XVII.kerület

Bérezés: bruttó. 781 - 1367 Ft/óra

Elvárás

• Nappali tagozatos jogviszony
• Betöltött 16. életév
• Megbízható személyiség

• Előny: 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő lelet vagy érvényes EÜ kiskönyv.

• Tapasztalat nem feltétel.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator