www.cvonline.hu

Hajtogató - Diákmunka

  • A hirdetés 961 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Tevékenységi kör: Öntapadós címkék gyártása

A leendő munkatárs feladatai:

  • Termelési terület támogatása
  • Hajtogatás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Büntetlen előélet

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát - a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok