www.cvonline.hu

Hajmodell

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 937111
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Ezúttal vezető haj- és szépségápolási termékekkel foglalkozó partnerünk bemutató rendezvényére keresünk hajmodelleket.

Feladatok:

  • mesterfodrász általi kreatív hajfestés és vágás vállalása
  • hosszú, félhosszú és rövid hajú vágásra és szőke vagy barna árnyalatú festésre is várjuk a jelentkezőket

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • szőke vagy barna hajszín
  • igényes megjelenés: sötétkék farmer, fehér ing/blúz, magassarkú cipő

Munkaidő: 2015. június 1. Tervezett munkaidő: 9:00 - 17:00 vagy 10:00 - 18:00

Amit kínálunk

  • bruttó 604 Ft-os órabér
  • vidám munkavégzés
  • új frizura

Amennyiben tudod vállalni a munkát a megadott feltételekkel, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.

Fontos, hogy olyan fotót tölts fel magadról, amin a hajad jelenlegi állapotában látható. Enélkül érvénytelen a jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Legyél Te barátaid fejvadásza!

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!