www.cvonline.hu

Hajmodell

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 754394
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • promócióban való részvétel
  • extrémitásoktól mentes hajfestés vállalása (piros-vörös, barna, réz színre)

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • fénykép feltöltése jelentkezéskor
  • legalább állig érő haj
  • betöltött 18. életév
  • világos hajalap

Munkaidő: 2014.02.18-án  10:00-16:30 óráig

Amit kínálunk

  • bruttó 584 Ft-os órabér
  • vidám munkavégzés
  • új frizura

Amennyiben tudod vállalni a munkát a megadott feltételekkel, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül. Fényképes önéletrajzot ne felejts el feltölteni, mert jelentkezésed csak így lesz érvényes.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!