www.cvonline.hu

Hajlító

  • A hirdetés 8 napja lejárt

A PNH Kft családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, prémium termékeket gyártó fémipari cég, amely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.

Akit csapatunk erősítésére keresünk:

Hajlító

Feladatok:

  • Trubend hajlítógépek kezelése
  • Feladatok közötti átállás előkészítése (programkiválasztás alkatrészenként)
  • Szerszám kiválasztása termelési lap alapján

Elvárások:

  • 8 általános osztály elvégzése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkvégzés és Csapatmunkábn való részvétel
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • 2 műszakos munkavégzés

Előnyben részesítjük:

  • Műszaki rajz ismeret
  • Mérőeszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár, Petőfi S.u. 81

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címre.

Helyek Vasvár (Vasvár, Petőfi Sándor u. 81, 9800 Magyarország)
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű