www.cvonline.hu

Hagyományos marós

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Acél szerkezet gyártásával foglalkozó Kft gyöngyösi munkahelyre keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

szakembert.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Több éves gépkezelési, gépbeállítói gyakorlat.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • Gépbeállítói feladatok elvégzése nélkülözhetetlen
  • Szakrajzról önállóan kell a forgácsoló gépeken dolgozni.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen gépen  dolgozott, mit gyártott?
  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?
Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő