www.cvonline.hu

Hagyományos marógép kezelő - Hollandiai munkavégzés

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 595990
lejárt

Ország:    Hollandia (+31)

A pozíció leírása:    TOS/ Rambaudi gépekkel való munkavégzés

Feladatkör, felelősségek:    • gépek szakszerű beállítása és kezelése (TOS/ Rambaudi gépekkel való munkavégzés)

• gépek karbantartása

• minőségi követelmények biztosítása

• önálló munkavégzés

• 0.01 mm •es tűrés tartása!

• kis szériás, egyedi gyártás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • 2-3 év munka-tapasztalat

• kommunikációs szintű angol nyelvtudás

• motivált hozzáállás és alkalmazkodó készség a multikulturális környezethez

• a munkához való pozitív hozzáállás

Nyelvtudás:    Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Egyedi igényeket kielégítő, kisszériás gyártást folytató vállalat, melynek székhelye Etten-Leur.

Amit megbízónk kínál:

• hosszútávú munka

• kedvező munkafeltételek

• 10€/h (bruttó) fizetés, heti utalással

• egészségügyi biztosítás Hollandiában

• személyes kijelölt kapcsolattartót minden munkavállaló részére

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.