www.cvonline.hu

HAGYOMÁNYOS GÉPKEZELŐ

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 812658

Mezőgazdasági alkatrészek,és -felszerelések gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk számára, Kecskemétre keresünk HAGYOMÁNYOS GÉPKEZELŐ kollegát azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- Termelő berendezés (fúró, üregelő, lefejtő maró, eszterga, marógép) hatékony üzemeltetése.
- Egyéb, járulékos, és/vagy képességeinek és képesítésének megfelelő feladatok teljesítése a műszakvezető utasításai alapján.
- A mérőeszközök tisztítása, állagának megőrzése, tárolása és a nem használatos visszavitele a MEO-ba, mérőeszközök használat előtti ellenőrzése és kalibrálása.
- Gyártási dokumentációk megfelelő kezelése, tárolása, helyes és értelemszerű, valóságnak megfelelő adatokkal való kitöltésük (pl. mérési lapok, gyártmánykövető, technológiai adatgyűjtő, rajzok, belső megrendelők, beállítási lapok, raktárjegyek, stb.)
- A műszak szakszerű és pontos, gyors átadása és átvétele
- A selejtes vagy eltérő termékek kezelése: kiszűrése, elkülönítése, megjelölése
- A gyártott termék kezelése: megjelölése, tárolása (sorba rakás, stb.)
- A munkakörnyezet rendezettségének fenntartása és tisztántartása
- Első darab „mindenkori” leellenőriztetése a MEO-val vagy gépbeállítóval
- Minden egyéb, a felettese által kiadott, munkakörével összefüggésbe hozható, személyiségi jogait nem sértő, ill. a munkáltató tevékenységi körébe illeszkedő feladatok elvégzése.

Elvárások:

- Alapfokú vagy középfokú fémipari végzettség
- Érvényes elektromos targoncás jogosítvány
- Fúrógépen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Két műszakos munkarend, 40 óra/hét
- Határozatlan idejű munkaszerződés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest