www.cvonline.hu

Hagyományos gépi forgácsoló-Németország

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 997110

Német munkaviszonnyal, szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Egyedi alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján
  • Megmunkáló gépek alapanyaggal való ellátása, a munkadarabok folyamatos cseréje
  • Gépek beállításához szükséges mérések elvégzése
  • Adatrögzítés és napi karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség vagy több éves tapasztalat a fémmegmunkálás területén
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (A2-B2)
  • Akár több műszak vállalása
  • Forgácsolási ismeretek
  • Számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Munkavégzés helye: Ulm környéke
  • Havi bér: Nettó 1300-1400 Euro+műszakpótlékok
  • 4 műszakos munkarend (éjszakai pótlék;vasárnapi pótlék)
  • Szállás biztosítva (egy- vagy kétágyas szobában való elhelyezés)
  • Német alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • Előleg kérésére van lehetőség az első két ledolgozott hét után
  • Kiutazás költségét nem fedezzük
  • Szolgáltatásaink a munkakeresők számára teljesen ingyenesek

Előnyök:
  • Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Krizics Mónikát a következő telefonszámon: +36 70 440 35 98 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld