www.cvonline.hu

Habosító üzemi gépkezelő, alapanyag előkészítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1037908

Multinacionális vegyipari gyártó partnerünk részére keresünk sajóbábonyi munkahelyre!
Feladatok:

  • Emelőberendezések kezelése, targoncás anyagmozgatások,
  • üzemi berendezések, szállító szalagok, tároló helyek tisztán tartása,
  • a habosítási munkaposztok kezelői szintű ismerete, a feladatok gyakorlati elsajátítása,
  • gyártás előtt és közben az üzemi berendezések műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése, gyártás során szükséges szakmai beavatkozások végzése,
  • az üzemi művezető munkájának szakmai támogatása napi üzemviteli feladatokban, a termelés napi előkészítésében, a habosítási programok el(ő)készítésében, a működés koordinálásában, a habosításhoz szükséges alap, segéd, és rezsianyagok készletfigyelésében, új technológiai megoldások (gyártás-fejlesztések) megvalósításában, a gyártási folyamat optimalizálására, a selejt százalék csökkentésére irányuló fejlesztések megvalósításában.

Elvárások:
  • Szakmunkás képesítés, műszaki szakirány,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • jó fizikum,
  • precíz munkavégzés, terhelhetőség, önállóság.

Juttatások:
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,

Előnyök:
  • Vegyipari, műanyagipari szakirány,
  • legalább 3 éves ipari tapasztalat/üzemi gyakorlat,
  • érettségi bizonyítvány,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • targoncavezető, emelőgép kezelői képesítés.

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Sajóbábony