www.cvonline.hu

Habosító gépkezelő

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója jászárokszállási partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • A termékek habosítása
  • Dokumentációnak megfelelő alkatrészek előkészítésének, összeállításának ellenőrzése, előkészítés befejezése
  • Habosító gép kezelése, habosított palást ellenőrzése
  • Habosító gép működésének, tankolásának ismerete, átállások elvégzése
  • Munkavégzés során működés figyelése, hibák, zavarok jelzése művezető, TMK felé, esetleges elhárítások
  • Tűzvédelmi és R.B. előírások betartása, betartatása munkatársaival
  • Kifolyt habanyagok feltakarításának megoldása, veszélyes anyagok tárolásának megfelelően
  • Munka végeztével habosító gép, kalodák napi takarítása, karbantartása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Kézügyesség, precizitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • R.B. tanfolyam
  • Tűzvédelmi vizsga
  • Habosító gép működésének ismerete

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Munkába járás támogatása / Céges buszjárat az alábbi településekről:

    Adács, Atkár, Átány, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöstarján, Heves, Hevesvezekény, Jászapáti, Jászágó, Jászdózsa, Jászjákóhalma, Kisköre, Kömlő, Pély, Pusztamonostor, Tarnaörs, Tarnaméra, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Zaránk, Vámosgyörk, Visznek.

Munkavégzés helye: Jászárokszállás

Bérezés:

Bruttó: 170.000 forint + bruttó 15.000 forint cafeteria

Helyek Jászárokszállás
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő