www.cvonline.hu

Gyűjtőfuvarozási adminisztrátor-fuvarszervező

  • A hirdetés 98 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszerlogisztikával foglalkozó, német logisztikai cég keres

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • nemzetközi fuvarfeladatok lebonyolításához szükséges dokumentumok elkészítése
  • megbízói igény felvétele, rögzítése, visszaigazolása
  • fuvarfeladatokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése, az áru nyomonkövetése
  • ügyfelekkel való kommunikáció
  • számlázási reklamációk kezelése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • német és/ vagy angol kommunikációképes nyelvtudás
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point magabiztos használata)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • stressztűrő, rugalmas személyiség
  • saját gépjármű (munkába járáshoz)

Előny:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • cafeteria
  • fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál
  • jó hangulatú, modern munkahely

Munkavégzés helye: Alsónémedi, Budapest határától kb. 5 km-re

Jelentkezéseket - magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzzal – a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő