www.cvonline.hu

Gyűjtő ügyintéző

  • A hirdetés 919 napja lejárt

A Lagermax Spedíció Kft.

gyűjtő ügyintézőt

keres.

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület  ( BILK terminál )

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Szakmai gyakorlat a gyűjtő szállítmányozás területén
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, biztos szakmai tudásra épülő határozott fellépés, ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Jártasság a tengeri, illetve légi szállítmányozás területén.
  • További nyelvek ismerete

Feladatok:

  • Megrendelőink részére a megfelelő fuvarkapacitás költséghatékony biztosítása
  • Partnerhálózatunk keretében nemzetközi gyűjtőforgalom bonyolítása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, potenciális új megrendelők megnyerésével a forgalom növelése
  • Elvégzett feladatok adminisztrációja/fuvarozási adminisztráció, árajánlatok készítése

Amit a munkahely kínál:

  • Gyors fejlődési lehetőség az ügyfélkapcsolati és a nemzetközi szállítmányozás területén
  • Az új kolléga szakmai előmenetelével párhuzamos emelkedő bérezés

Kérjük fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol