www.cvonline.hu

GYSE raktáros CNC végzettséggel

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1034738

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Gyártási segédanyag raktár kezelése SAP-ban (be-, ki raktározás), készletfelelősség
  • Gyártási megrendelések alapján a szükséges forgácsolószerszámok, készülékek, idomszerek előkészítése
  • A gyártás vagy előkészítés során felmerülő problémák kezelése a termelésben vagy a raktárban
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Elvárások:
  • Középfokú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Min. 3 forgácsolási tapasztalat: marás, esztergálás és / vagy műszaki szakirányú végzettség: CNC- maró, - esztergályos
  • Műszaki rajzolvasási készség

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok
  • Egyéb juttatások
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Professzionális szakmai háttér
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • SAP vagy más vállalat irányítási rendszer ismerete
  • OKJ-s targoncavezetői engedély (3312)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió