www.cvonline.hu

GYSE előkészítő munkatársat keresünk a XXIII. kerületbe

  • A hirdetés 201 napja lejárt

Ügyfelünk a Knorr-Bremse Hungária Kft. budapesti telephelyére keres

GYSE előkészítő munkatársat

Feladatok:

  • Raktáros által előkészített szerszámok összeszerelése
  • Az összeszerelt szerszámok elhelyezése az átállító kocsikra a szükséges dokumentációkkal
  • Szerszámbemérő gépek (ZOLLER, KELCH) kalibrálása, kezelése, karbantartása
  • A gyártás vagy előkészítés során felmerülő problémák kezelése
  • Visszaérkező szerszámok elmosása, szétszerelése, előkészítése a visszatárazáshoz

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Forgácsolási tapasztalat: marás, esztergálás, és/vagy műszaki szakirányú végzettség - CNC-maró/esztergályos
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • MS Windows, MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előny
  • ZOLLER vagy KELCH szerszámbemérők ismerete előny

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés
  • Teljesítményprémium
  • Egyéb juttatások
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014