www.cvonline.hu

Gyorséttermi pénztáros

  • A hirdetés 150 napja lejárt

M0 Szigetszentmiklósi lehajtójánál

Gyorséttermi pénztáros és konyhai kisegítő munkatársakat keresünk!

FELADATOK:

  • Rendelésfelvétel
  • Pénzkezelés
  • Ételek kiszolgálása a vendégeknek
  • Szendvicsek készítése
  • Termékek gyors elkészítése
  • Konyhai tisztaság fenntartása
  • Utasítások, sztenderdek pontos betartása

ELVÁRÁSOK:

  • Jó állóképesség
  • Alapfokú végzettség
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Pénzkezelés (ha nincs tapasztalat, betanítják)
  • Kedves, barátságos modor
  • Ápolt megjelenés
  • Motiválható személyiség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

AMIT NYÚJTUNK:

  • Nappali munkavégzés: délelőtti, délutáni vagy köztes műszakok
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejelentett munka
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Előrelépési lehetőség
  • Céges buszjárat fix délelőttös vagy fix délutános műszakhoz igazítva
  • A többi műszakhoz az utazás Volánnal - a költséget térítik

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka