www.cvonline.hu

Gyorséttermi munkatársakat keresünk!

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 995927

Ha fontosnak tartod egy munkahelyen a rugalmas időbeosztást, a fiatalos, jó hangulatot, a fejlődési és előrelépési lehetőséget, akkor jó helyen jársz! Jelentkezz hozzánk, hogy egy hosszútávú, biztos helyen dolgozhass!
Feladatok:

  • Konyhai feladatok ellátása a teljes és ingyenes betanítás után
  • Az étkező terület, a konyhai gépek és berendezések tisztaságának biztosítása
  • Vendégek barátságos, hatékony kiszolgálása
  • Vezető által meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés
  • Ápolt, igényes megjelenés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Béren felüli juttatások
  • Fiatalos, lendületes csapat

Előnyök:
  • Pénztárgép kezelés ismerete
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Az első szükséges lépés ahhoz, hogy egy jó csapat tagja legyél: küldd el önéletrajzod a feltüntetett e-mail címre és mi pár napon belül felvesszük veled a kapcsolatot!

Munkavégzés helye:
  • Érd