www.cvonline.hu

Gyorséttermi munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 969577
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal multinacionális partnercégünk keres munkavállalót gyorsétterembe, éttermi munkatárs pozícióra.

Feladatok:

  • Az étterem munkájának támogatása, előkészületekben való segédkezés
  • Étkezőrész felügyelete
  • Rendelés felvétele

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikatív hozzáállás
  • Tapasztalat nem szükséges

Munkaidő: 3 műszakban, 3 helyszínen Dél Budai régióban

Amit kínálunk:

  • Bruttó 630 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.