www.cvonline.hu

Gyorséttermi munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.12.
Hirdetés azonosító: 1108394

Magyarország egyik legismertebb gyorséttermébe kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Vendégek udvarias hatékony kiszolgálása, vásárlói elégedettség maximalizálása, eladásösztönzés
  • Termékek, alapanyagok előkészítése a megfelelő szabályok szerint
  • Az étkező terület, a konyhai gépek és berendezések tisztaságának biztosítása
  • Vezető által meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt megjelenés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Fix fizetés + cafeteria + műszakpótlék

Előnyök:
  • Pénztárzárás ismerete
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelelsz az alábbi elvárásoknak és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, kérlek jelentkezz a megadott email címre fényképes önéletrajzoddal.