www.cvonline.hu

Gyorséttermi munkatárs; kasszás, konyhai területre

  • Az állásajánlat lejárt.

Mi embereket foglalkoztatunk, nem önéletrajzokat! Mi tudjuk, hogy vannak olyan értékeid, amelyeket nem lehet egyszerűen csak begépelni egy önéletrajzba. Mutasd meg nekünk ezen értékeidet!

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég. Egyedülálló a cég kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen velünk együtt éred el sikereid.

 Milyen feladatok várnak rád?

  • csomagoló, kasszás és konyhai
  • udvarias kiszolgálás
  • étterem tisztán tartása

A mi elvárásaink?

  • pozitív gondolkodás és energia
  • vevőközpontúság
  • precizitás
  • igényes megjelenés
  • alap szintű angol nyelvtudás

Amit Neked kínálunk:

  • alapos bevezető tréningek
  • folyamatos szakszerű oktatás
  • stabil munkahely egy nemzetközi cégnél
  • több műszakos munkarend, változó beosztással (8 órás munkavégzés)
  • az étterem hétvégén is nyitva van, ezért hétvégi munkavégzéssel is számolni kell!

Juttatások az elvégzett munkád után:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • kedvezményes étkezés

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Sport utca 2-4 – Auchan bevásárlóközpont, KFC étterem

Jelentkezés: Ha szeretnél csatlakozni a KFC csapatához, fényképes önéletrajzodat a  e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye 2040 Budaörs, Sport utca 2-4
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Értékesítés / Kereskedelem, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest