Gyorséttermi munkatárs; kasszás, konyhai területre – Budapest és vonzásköre

  • A hirdetés 245 napja lejárt

 Cégünk egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég. Egyedülálló a cég kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen velünk együtt éred el sikereid.

Gyorséttermi munkatárs;

kasszás, konyhai területre – Budapest és vonzásköre

Milyen feladatok várnak rád?

  • csomagoló, kasszás és konyhai terület
  • udvarias vendégek kiszolgálása
  • étterem tisztán tartása

A mi elvárásaink?

  • pozitív gondolkodás és energia
  • vevőközpontúság, szeress csapatban dolgozni
  • precizitás
  • igényes megjelenés

Amit Neked kínálunk:

  • alapos bevezető tréningek
  • folyamatos szakszerű oktatás és előrelépési lehetőségek
  • ingyenes munkaruha
  • stabil munkahely egy nemzetközi cégnél
  • több műszakos munkarend, változó beosztással (8, 6 órás munkavégzés)
  • az étterem hétvégén is nyitva van, ezért hétvégi munkavégzéssel is számolni kell!

Juttatások az elvégzett munkád után:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • kedvezményes étkezés

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye

Jelentkezés: Ha szeretnél csatlakozni a csapatunkhoz, fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót, amire pályázol.