www.cvonline.hu

Gyorséttermi munka (Kasszás - Csomagoló - Konyhai dolgozó)

  • A hirdetés 621 napja lejárt

Gyorséttermi munkalehetőség

a KFC Győr Plazaban

Ha szeretnéd egy dinamikus, fiatalos csapat tagjaként elkezdeni karriered teljes/rész munkaidőben egy újonnan nyíló üzletben, akkor téged várunk KFC gyorséttermünkbe!

CSATLAKOZZ A KFC Győr Plaza ALAKULÓ CSAPATÁHOZ AZ ALÁBBI MUNKAKÖRÖKBE:

  • Kasszás
  • Csomagoló
  • Konyhai dolgozó

Feladatok:

  • A pozíciónak megfelelő éttermi csapatmunka
  • Udvarias, vendégközpontú kiszolgálás biztosítása

Feltétel:

  • Talpraesett, vevőorientált hozzáállás
  • Középiskolai végzettség
  • Hosszútávra való gondolkodás
  • Jó megjelenés, jó kommunikációs készség
  • Stressz tűrő képesség, nagy munkabírás
  • Mosoly, pozitív életszemlélet
  • Változó munkarend vállalása

Előny:

  • idegen nyelvtudás
  • pályakezdő

Bérezés:

  • Alapbér + műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás

VÁRJUK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!

Kérjük ha részmunkaidőre jelentkezel, akkor az tüntesd fel, a részletekkel együtt.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő