www.cvonline.hu

Gyorséttermi kisegítő

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Gyorséttermi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • vendégek udvarias hatékony kiszolgálása, vásárlói elégedettség maximalizálása, eladásösztönzés,
  • termékek, alapanyagok előkészítése a megfelelő szabályok szerint,
  • étkező terület, a konyhai gépek és berendezések tisztaságának biztosítása,
  • vezető által meghatározott feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • érvényes tüdőszűrő vizsgálat,
  • jó kommunikációs készség,
  • ápolt, igényes megjelenés,
  • dinamikus, rugalmas munkavégzés.

Előny:

  • pénztárzárás ismerete,
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat,
  • gyors előrelépési lehetőség,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:
Várjuk fényképes önéletrajzodat az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben megjelölve a pozíció pontos nevét.

Referencia kód: BBK-001

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő