www.cvonline.hu

Gyorséttermi kisegítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1077429

Magyarország egyik legismertebb gyorséttermébe diákokat keresünk pozícióra.
Feladatok:

  • Vendégek udvarias hatékony kiszolgálása, vásárlói elégedettség maximalizálása, eladásösztönzés
  • Termékek, alapanyagok előkészítése a megfelelő szabályok szerint
  • Az étkező terület, a konyhai gépek és berendezések tisztaságának biztosítása
  • Vezető által meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt megjelenés
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés

Juttatások:
  • Br. 760 Ft/ óra bérezés, 3 hónap után br. 800 Ft/óra
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Előnyök:
  • Pénztárzárás ismerete
  • Székesfehérvári lakhely

  • Amennyiben megfelelsz az alábbi elvárásoknak és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, kérlek jelentkezz a megadott email címre fényképes önéletrajzoddal. Érdeklődni az alábbi telefonszámon tudtok 0670/665-5774.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár