www.cvonline.hu

Gyorséttermi kisegítő-Székesfehérvár

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1060862

Székesfehérvári gyorsétterembe keresünk munkaerőt az alábbi pozíció betöltésére: Pályakezdők és diákok jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • A vendégek udvarias és hatékony kiszolgálása
  • Termékek elkészítése a megfelelő specifikációk szerint
  • Étkező terület, konyha, gépek és a berendezések tisztán tartása

Elvárások:
  • Min. alapfokú iskolai végzettség
  • Székesfehérvári lakhely
  • Érvényes Eü vizsga (tüdőszűrő vizsgálat)
  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt megjelenés

Juttatások:
  • Hosszú távú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria rendszer és műszakpótlékok
  • Étkezési hozzájárulás
  • Erős előremeneteli lehetőség
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Előnyök:
  • Vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott email címre.