www.cvonline.hu

GYORSÉTTERMI KASSZÁS

  • A hirdetés 470 napja lejárt

munkatársat keresünk a reptéren működő Burger King csapatunkba

Feladatok:

  • Kiszolgálja a vásárlókat
  • Tájékoztatja a vendégeket a napi akciókról
  • Pénzt és pénztárgépet kezel
  • Hatékonyan együttműködik a háttér-konyhai csapattal

Elvárások:

  • Jó teherbíró és stressztűrő képesség
  • Pörgős, csapatban dolgozni szerető személyiség
  • Korai műszakkezdés vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Lehetőség nyelvgyakorlásra
  • Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
  • Stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Alapbéren felüli juttatások, napi meleg étkezés biztosítva
  • Teljesítmény utáni bónusz

Munkavégzés helye:

Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbány Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)
Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor várjuk önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi emailcímre vagy a 1/296-3513-as faxszámra.