www.cvonline.hu

GYORSÉTTERMI KASSZÁS-PÉNZTÁROS

  • A hirdetés 493 napja lejárt

A reptéren működő Burger King csapatba, új

kollegát keresünk

Feladatok:

  • Kiszolgálja és tájékoztatja a vásárlókat a napi akciókról, menükről
  • Kiegészítő termékeket ajánl “up-selling”-el
  • Pénzt és pénztárgépet kezel
  • Tisztán tartja a pultot és mukaterületét
  • Hatékonyan együttműködik a háttér-konyhai csapattal

Elvárások:

  • Jó teherbírás, pörgős, csapatban dolgozni szerető személyiség
  • Korai műszakkezdés vállalása
  • Célirányos tapasztalat és/vagy alapfokú angolnyelv-tudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Lehetőség nyelvgyakorlásra
  • Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
  • Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és gyorséttermi bérpótlékkal
  • Meleg étkezés plusz étkezési jegy
  • Teljesítmény utáni bónusz lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbány Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
várjuk önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Kezdeni azonnal lehet, diákok jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő