www.cvonline.hu

GYORSÉTTERMI DOLGOZÓ

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Az SSP Hungary Kft. által a 18. kerületben a, reptéren működő Burger King csapatában, új

GYORSÉTTERMI MUNKATÁRSAT

keresünk

Feladatok:

  • Vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
  • Konyhai előkészítő feladatok elvégzése (krumplisütés, hússütés, mosogatás), csomagolás
  • Az étterem folyamatos tisztán tartása

Elvárások:

  • Lelkes, csapatban dolgozni szerető
  • Alapfokú angolnyelv-tudás előnyt jelent
  • Gyorséttermi vagy vendéglátós tapasztalat előnyt jelent
  • Korai műszakkezdés vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil bejelntett munkahely
  • Egyedi munkakörnyezet, változatos munka
  • Lehetőség nyelvgyakorlásra
  • Fejlődési lehetőség, kiemelkedő teljesítmény esetén külföldi kiküldetési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya -Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Kezdeni azonnal lehet, diákok jelentkezését is várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok