www.cvonline.hu

GYORSÉTTERMI DOLGOZÓ

  • A hirdetés 808 napja lejárt

Az SSP Hungary Kft. által a 18. kerületben a, reptéren működő Burger King egységünkbe,

munkatársat keresünk azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • Vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
  • Konyhai feladatok elvégzése (krumplisütés, hússütés, mosogatás), csomagolás
  • Az étterem folyamatos tisztán tartása

Elvárások:

  • Lelkes, jó munkamorálú, csapatjátékos személyiség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Gyorséttermi vagy vendéglátós tapasztalat előnyt jelent
  • Korai műszakkezdés vállalása

Amit kínálunk:

  • Lehetőség fejlődésre, pénztárgép kezelés betanulásra, angol nyelv használatra
  • Mozgalmas reptéri környezet
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén külföldi kiküldetési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor

Várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol