www.cvonline.hu

Gyorséttermi dolgozó Szigetszentmiklós

  • A hirdetés 10 napja lejárt

Éttermi dolgozó

Piacvezető hamburgeres gyorséttermi partnerünk csapatába keresünk munkatársakat, Teljes és Rész munkaidőben egyaránt!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Téged keresünk, ha :

- Hosszútávú munkát keresel és vannak céljaid,

-Pályakezdő vagy, esetleg nem dolgoztál még hasonló területen, de szívesen kipróbálnád magad,

-Szeretnél Egyetem/ Főiskola mellett dolgozni, de kiélveznéd a fizetett szabadság adta előnyöket,

-Kismamaként szeretnél visszatérni a munka világába,

-Érdekel a vendéglátás felépítése, szeretsz emberek között lenni.

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Ételek, alapanyagok előkészítése
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztán tartása

Amit kínálunk Neked:

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Rugalmas munkaidőbeosztást
  • Versenyképes fizetést + cafetéria juttatást + ingyenes étkezést
  • Figyelmet, családias légkört
  • Tréningeket, fejlődést és karrier lehetőséget
  • A szigetszentmiklósi munkavégzéshez céges buszjáratot biztosítunk (Csepelről és Szigetszentmiklósról)

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület vagy Szigetszentmiklós M0-ás lehajtó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka