www.cvonline.hu

Gyorséttermi dolgozó Budapest X. kerület

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Munkalehetőség Budapesten a X. kerületben

Gyorséttermi konyhára munkatársakat keresünk!

FELADATOK:

  • Szendvicsek készítése
  • Konyhai terület rendben és tisztán tartása
  • Utasítások, sztenderdek pontos betartása

ELVÁRÁSOK:

  • Jó állóképesség
  • Alapfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Motiválható személyiség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

AMIT NYÚJTUNK

  • Versenyképes fizetést kapsz
  • Kapsz cafeteriát
  • Az étterem biztosít számodra dolgozói étkezést
  • Lesz előrelépési lehetőséged
  • Része lehetsz egy fiatalos, lendületes csapatnak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014