www.cvonline.hu

Gyorsétterem vezető

  • A hirdetés 210 napja lejárt

 Várjuk jelentkezésedet, ha szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő céghez és csapatához.
A Finger's Restaurant keres tapasztalattal rendelkező

Gyorsétterem vezetőt

Budapestre és Debrecenbe egyaránt

Amit elvárunk:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • hasonló területen, a legnagyobb franchise hálózatoknál szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Előny további idegen nyelv ismerete!

Amit kínálunk:

  • jó hangulat
  • rugalmas beosztás
  • fejlődési lehetőség
  • szabadkezűség
  • GARANTÁLT JÓ FIZETÉS!

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése
Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet. Fényképes önéletrajzzal, telefonszámmal, a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz jelentkezni.

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...