www.cvonline.hu

Gyorsétterem vezető helyettes

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 971812
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Partnercégünk megbízásából keresünk gyorsétterem vezeztő helyettesi munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • részvétel a napi éttermi munkában (vendégek kiszolgálása, ételek elkészítése),
  • alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete,
  • éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása, betartatása,
  • kiváló vendégkiszolgálás megtartása, fejlesztése,
  • munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, számonkérése,
  • csapat motiválása, csapatépítés,
  • új dolgozók felvétele, meglévők értékelése, fejlesztése,
  • pénzügyi kimutatások vezetése,
  • dolgozói beosztások készítése, munkaidő nyilvántartása, munkajogi szabályok megtartása,
  • gépek, berendezések kezelése, apróbb hibák kijavítása,
  • mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása,
  • nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása

Elvárások:

  • angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • felsőfokú végzettség vendéglátói szakon
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • határozott személyiség, magabiztos kommunikáció

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • kiemelt bérezések
  • teljes munkaidős állás

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal a www.humancentrum.hu oldalon Link megjelenítéseútján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!