www.cvonline.hu

Gyors-és gépíró

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1018939
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk  gyors-és gépíró pozícióba hallgatót.

Feladatok:

  • Koordinációs egyeztetések
  • Megbeszéléseken való részvétel, jegyzőkönyv vezetés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precíz, alapos, megbízható hallgató
  • Angol/német aktív nyelvtudás
  • Gépírás tudás
  • Windows rendszerekben való jártasság(Word, Excel, PowerPoint)

Munkaidő: H-P (rugalmas)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 3000 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.