www.cvonline.hu

Győrladamér Operátor

  • A hirdetés 262 napja lejárt

Munkát keres? Van gyártásban szerzett tapasztalata? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen győrladaméri partnercégünkhöz!

Gyártósori operátor

Szállással is!

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Győrladamér

Tevékenységi kör: Autóipari alkatrészek minőségi ellenörzése

Jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség vagy alapfokú végzettség + 1 éves autóiparban szerzett tapasztalat
  • Gyártási területen szerezett gyakorlat
  • Jó kézügyesség, pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség,
  • Monotónia-tűrés, rugalmasság
  • Több műszakos munkarend vállalása

A leendő munkatárs feladatai:

  • Különböző nehézségű összeszerelői feladatok végrehajtása
  • Legyártott termékek ellenőrzése, javítása (mérőeszközzel/szemrevételezéssel)
  • Gyártási terület rendjének biztosítása
  • Vezetői utasítások végrehajtása

Amit kínálunk:

  • Ingyenes szállás
  • Céges buszjárat
  • Hazautazáshoz költségtérítés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Cafeteria
  • Bónusz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 509 4636 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014