www.cvonline.hu

Győrladamér Operátor

  • A hirdetés 655 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gyártósori operátor (GYŐR 209)

Szállással

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Győrladamér

Tevékenységi kör: Autóipari alkatrészek minőségi ellenörzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség vagy alapfokú végzettség + 1 éves autóiparban szerzett tapasztalat

  • Legalább egy éves gyártási területen szerezett gyakorlat

  • Jó kézügyesség, pontos, precíz munkavégzés

  • Nagy terhelhetőség,

  • Monotónia-tűrés, rugalmasság

  • Több műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Különböző nehézségű összeszerelői feladatok végrehajtása

  • Legyártott termékek ellenőrzése, javítása (mérőeszközzel/szemrevételezéssel)

  • Gyártási terület rendjének biztosítása

  • Vezetői utasítások végrehajtása

Egyéb:

  • Ingyenes szállás

  • Céges buszjárat

  • Hazautazáshoz költségtérítés

  • Határozatlan idejű munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014