Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Győr Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó

Feladatok:

Az OTP Bank

Észak-dunántúli Régió

Győri Igazgatóság Kereskedelmi Banki Centrum

KERESKEDELMI BANKI ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓ

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • kapcsolattartás meglevő közép- és nagyvállalati ügyfelekkel
  • új ügyfelek akvizíciója
  • ügyféligények felmérése, tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása
  • finanszírozási tanácsadás és hitelügyletek döntésre történő előkészítése
  • értékesítési kampányokban való részvétel, banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • hitelkérelmek befogadása, ellenőrzése, adósminősítés és helyszíni szemle elvégzése
  • kockázatvállalásokra vonatkozó cenzúra előterjesztések és szerződések elkészítése, megkötése
  • hitelfolyósítási és monitoring feladatok elvégzése
  • passzív banki termékekkel kapcsolatos egyedi ügyféligények kielégítése, egyedi kondíciók engedélyeztetése, szerződések megkötése

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági / pénzügyi szakirányú végzettség
  • számviteli ismeretek
  • legalább 3 éves vállalati területen szerzett finanszírozói gyakorlat
  • államilag elismert angol és/vagy német középfokú nyelvvizsga
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • ügyfélközpontúság
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyök:

  • mérlegképes könyvelői szakképzettség
  • kereskedelmi banki pénzforgalmi számlavezetési ismeretek

Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését legkésőbb

2015. február 22-ig az OTP Bank honlapjának (Link megjelenítése) Karrier portálján

nyújtsa be.

Jelentkezéséhez mellékletként motivációs levelet és szakmai önéletrajzot is szíveskedjék csatolni.

Referenciakód: ÉDR20150212-2

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő