www.cvonline.hu

Gyöngyös operátor, végellenőr

  • A hirdetés 55 napja lejárt

Betanított munka Gyöngyösön!

Operátor és végellenőr munkakörben

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú (minimum 8 általános) iskolai végzettség
  • Jó fizikai erőnlét, nagy munkabírás
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • szükség esetén hétvégi túlórák vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzés
  • Utazási támogatás
  • Bónuszok, jutalmak,
  • Minden hétvégi túlóra után bónusz juttatás Szép kártyára.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös Ipari park
  • Gyöngyös és vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket
  • Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése és/vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 269 9683 telefonszámon érdeklődhet!

Helyek Heves
Heves
Kategória Gyártás / Termelés