www.cvonline.hu

GYÓGYTORNÁSZ

  • A hirdetés 884 napja lejárt

Álláslehetőség

GYÓGYTORNÁSZOK

számára Franciaország Lorraine régiójában.

A régió kellemes életteret nyújt, amely ideális a természet és a sport szerelmeseinek. A termálfürdő Franciaországon belül és külföldön is ismert, 3300 főt számláló városban található.

Szezonális munka, egyszerűsített munkaszerződés.

Időtartam: 2015. április – október, november.

Fizetés: havi nettó 1700 €

Elvárások:

  • Gyógytornászi diploma
  • Franciaországi munkavégzési engedély

Cégünk, AGIS Healthcare Recruitment Kft. magas szakmai szintű orvosok kiválasztásával 2007 óta foglalkozó vállalkozás.

Amit kínálunk:

Jelöltjeinket támogatjuk a bemutatkozó utazás megszervezésétől és finanszírozásától egészen a Francia Gyógytornászi Kamarába történő beiratkozásig.

A teljes kiközvetítés díjtalan, a jelölteknek csupán a dokumentumok beszerzésére, fordíttatására szükséges költenie.

Állásajánlatainkra olyan gyógytornászok  jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek legalább egy középszintű francia nyelvtudással, franciaországi működési/munkavégzési engedéllyel és az Európai Unió területén elismert gyógytornászi diplomával.

Minden további információt, és az állásajánlatok listáját megtekintheti a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése oldalon, illetve elküldheti önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator