www.cvonline.hu

Gyógyszerválogató és csomagoló – diákmunka

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 984653

Feladatok:

  • Termékek vizsgálata, minőségi ellenőrzése
  • Kézi és gépi csomagolás
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség vagy érettségi
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Napi 6-8 órás munka vállalása hétfőtől péntekig délelőtt, délután vagy éjszaka

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált, támogató munkakörnyezet

Előnyök:
  • Tiszavasvári vagy környéki lakóhely
  • Vegyipari végzettség

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzod a megadott e-mail címre a munkakör megjelölésével!

Munkavégzés helye:
  • Tiszavasvári