Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari partnerünk részére keresünk

új munkatársat

 GYÓGYSZERTÖRZSKÖNYVEZÉSI ASSZISZTENS

(HF 9-6493)

 pozícióba.

Feladat

  • Étrend-kiegészítő készítmények szakvéleményeztetéséhez illetve használatához szükséges dokumentációk összeállítása (bel- és külföldre),
  • Törzskönyvi dokumentációk összeállítása (bel- és külföldre),
  • A készítmények életciklusához kapcsolódó folyamatok kezelése (módosítások, megújítások stb.).

Elvárások

  • Gyógyszerész vagy más természettudományos végzettség,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, orosz nyelvtudás előnyt jelent,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint),
  • Precizitás, önállóság, jó problémamegoldó, kapcsolatteremtő képesség.

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület,

Jelentkezési határidő: 2014. április 30.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje

a HF 9-6493 referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése