www.cvonline.hu

Gyógyszertechnológus

  • A hirdetés 1092 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatóság

Gyógyszertechnológiai Osztálya

munkatársat keres

Feladatai:

  • Új termékek léptéknövelése, üzemesítése;
  • Részvétel terméktranszferek lebonyolításában;
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel;
  • Technológia továbbfejlesztése, folyamatvalidálás;
  • Validálási és gyártási dokumentációk elkészítése.

Elvárásaink:

  • Gyógyszerész végzettség;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Precíz munkavégzés, jó kommunikációs és szervező képesség;
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Gyógyszeripari tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal 2014. október 19-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol