www.cvonline.hu

Gyógyszertári minőségbiztosítási asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.30.

Pozíció leírása / Job description

Gyógyszeripari partnerünk részére keresünk minőségbiztosítási asszisztens kollégát Budaörsre

Feladatok:

- gyógyszer-nagykereskedelmi raktárba érkező, ott raktározott és onnan kiszállított gyógyszerek dokumentációja, nyilvántartása, adatbázisban való rögzítése, kezelése
- gyógyszerek felszabadításához szükséges dokumentáció előkészítése
- belföldön forgalmazott termékekkel kapcsolatos minőségbiztosítási asszisztensi feladatok ellátása
- forgalomba hozatali engedélyek, adminisztrálása, dokumentációja, továbbítása a gyógyszer-nagykereskedő partnerek részére
- kapcsolattartás a belföldi és külföldi munkatársakkal
- minőségbiztosítás által használt számítógépes adatbázisok kezelése

Elvárások:

- gyógyszertári asszisztens végzettség
- 1-2 év releváns tapasztalat az alábbi területek valamelyikén: gyógyszertár, raktározás, nagykereskedelem, adminisztráció, dokumentum kezelés, hatóságokkal ügyintézés
- Word, Excel használata, táblázatkezelésben való jártasság
- angol nyelv társalgási szinten
- pontosság, precizitás
- jó kommunikációs készség
- rugalmasság

Előnyt jelent
- gyógyszer-nagykereskedelmi raktárban szerzett tapasztalat
- 1-2 év minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalt
- ORCA, CERTEX ismerete

Amit kínálunk:

- versenyképes bérezés
- stabil vállalati háttér
- jó csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -