Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk munkatársat

Gyógyszeripari portfólió menedzser

 (HF 11-7490)

pozícióba.

 Feladatok

  • Az üzletfejlesztési tevékenységben meghatározott licenc témakörök folyamatos és rendszeres kezelése,
  • Javaslattétel a portfólió bővítésére,
  • A licenc projektek nyomon követése,
  • Projektek üzleti elemzése, javasolt projektre döntés előkészítő anyag összeállítása,
  • A feladatok teljesítéséhez szükséges információk megszerzése, ehhez közvetlen kapcsolattartás az üzleti partnerrel és az érintett osztályokkal,
  • Együttműködés a termékfelelősökkel / ország felelősökkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy természettudományi),
  • Portfólió menedzsment, projektmenedzsment vagy egyéb nemzetközi kereskedelem területén szerzett néhány éves gyógyszeripari tapasztalat,
  • Gyógyszeripari gyártási folyamatok ismerete,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7490"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése