www.cvonline.hu

Gyógyszeripari minőségbiztosító

  • A hirdetés 813 napja lejárt

HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat. 2007 decembere óta az olasz tulajdonú Kedrion Csoport tagja. A Kedrion Csoport 40 országban van jelen a világon. A hatodik helyet foglalja el saját szektorában. A csoport mind kísérleti, mind alkalmazott kutatásokat végez. A vérplazma ipari méretű feldolgozása 1958-ban kezdődött, a gödöllői üzem több mint 50 éve folyamatosan készít plazmából gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulint, alvadási faktorokat. A HUMAN BioPlazma Kft. hosszú távú célja az, hogy a 100%-os tulajdonában álló Plazmaferezis Állomás Nonprofit Kft. donorainak plazmájából előállított vérkészítmények, elsősorban a hazai betegellátást szolgálják.

Kínált pozíció:

GYÓGYSZERIPARI MINŐSÉGBIZTOSÍTÓ

Feladat:

  • Plazmakezelési és nyomonkövetési folyamatok minőségbiztosítási felügyelete.
  • Egyedi számítógépes nyilvántartó program kezelése
  • Az alapanyag GMP szerinti felszabadítási folyamatának előkészítése, adminisztrálása
  • Központi raktár és a mintafeldolgozó laboratórium munkájának ellenőrzése minőségbiztosítási szempontból
  • Plazmához kapcsolódó utólagos nem megfelelőségi bejelentések nyilvántartása, szükséges intézkedések elrendelése, nyilvántartás ellenőrzése
  • Részvétel a plazmával kapcsolatos eltérések kivizsgálásában
  • Beszállítói auditok szervezése, jelentések készítése, szakmai kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség (Élettudományok)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • MS office, visio ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Gyógyszergyári, egészségügyi intézmény minőségbiztosításában szerzett tapasztalat
  • GMP előírások ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria rendszer

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...